Bayraktar Çit
mesaj formu
telefon
twitter facebook
whatsapp

Hakkımızda

Bayraktar Çit, Tel Çit, Örgü Teli, Tel Çit ve Panel Çit Uygulama faaliyet gösteren bir firmadır.
 
Bayraktar Çit, İstanbul başta olmak üzere; Türkiye'nin her yerinde malzeme montaj dahil, komple tel çit uygulamaları, panel çit uygulamaları, ithal çit uygulamaları ve isteğe göre demir, ferforje kapılar, uzaktan kumandalı ve her türlü otomatik kapı sistemleri imalatı ve uygulamalarını uzman ekibimiz tarafından kalite güvence ve garantili olarak yapmaktadır.
 
Bayraktar Çit, uzman ekibi ve tecrübesi ile spor tesislerinde, spor sahaları, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve özel amaçlı spor sahaları yapımında başarıdan başarıya koşmaktadır. Sektörde 10 yılı aşkın zamanda kazanılan tecrübe ve deneyimi sizlere hizmet ve ürün kalitesi olarak geri döndürmektedir.
 
Bayraktar Çit; Çit Ürünleri, Düz Beton Direkler, Eğik Beton Direkler, Boru Direkler, Bordur, Limonluk, Kilit Taşı, Şef Taşı, Uzaktan Kumandalı Otomatik Otopark Kapıları, Otomatik Kapılar, Otomatik Garaj Sistemleri, Fotoselli Kapılar, Duvar Üzeri Klipsli Profil Korumalıklar, Klempli Hayvan Barınakları, Klempli Çit Uygulamaları, Spor Saha Zemin ve Tel Örgüleri, Yer Babaları Dikimi, Beton Direkli Koruma Telleri, Kaldırım Taşları, Bahçe Yol Taşları, Ferforje, Kameriye, Ağaç Şekilli Dekoratif Beton, Masa ve Banklar, Çim Taşları, Otopark Zemin, Taşları ve Her Çeşit Özel taş imalatı ile uzman ekibi ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Hedefimiz; maksimum başarı ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir. İmalatı yapılan tel çit, örgü teli,jiletli tel, dikenli tel, beton direk ve boru direk ürünlerinin tamamı garantili olarak montajları yapılmaktadır.

 
  Anasayfa | Kurumsal | Haberler | Ürünlerimiz | Referanslar | Foto Galeri | Kalite Anlayışımız | İletişim
Bu Site "Bayraktar Çit" aittir. Tüm Hakkı Saklıdır © 2024
Web Tasarım: